BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16705092
nr 1670 5092
Takarmatur
PH, "Charlottenborg", Ebbe Christensen, Sophus Frandsen och Poul Henningsen för Louis Poulsen. Diameter: 65 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:56:42
21/12 15:57:21